Пряники "Каштан". Золота медаль Національного рейтингу "Краща торгова марка України" 2001 рік.

Пряники "Фестивальні". Золота медаль Національного рейтингу "Краща торгова марка України" 2001 рік.

Мінеральна лікувально-столова хлоридно-гідрокарбонатна натрієва вода "Кас'янівська" має три медалі за високу якість

Приватне акціонерне товариство Кобеляцький завод продтоварів "МРІЯ" веде свою історію з травня 1985 року, коли на базі невеликого цеху по переробці давальницької сировини почав організовуватись цех по випічці пряника. Згодом він виріс у потужний завод, де працюють вісім цехів, випускається більше ста найменувань різноманітної продукції. Підприємство динамічно розвивається, має свої звичаї, традиції, професійно підготовлений колектив.

Завод має власний автотранспорт для перевезення готової продукції, що веде до зменшення собівартості і, як наслідок, ціни на продукцію.

 Успіх і авторитет ПрАТ Кобеляцький завод продтоварів "МРІЯ" визначається:

У 2002 році в рамках Національного рейтингу "Краща торгова марка" продукція заводу - пряники "Фестивальні", "Каштан", мінеральна вода "Кас'янівська" нагороджені золотими медалями з правом нанесення їх зображень на етикетку. У 2005 році на цьому ж конкурсі вода "Кас'янівська" одержала другу медаль. А в серпні 2007 року на Х Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод в рамках "Свята пива - 2007" вода мінеральна "Кас'янівська" нагороджена третьою золотою медаллю якості. Особлива цінність цієї медалі в тім, що вона виражає визнання споживачів високої якості даної торгової марки.

Головна

Продукція

Прайс

Нагороди

Контакти

Постачальникам

Оголошення