НОВИНКА!!! Печиво "Грано"

Печиво здобне пісочно-відсадне виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з додаванням суміші для печива продовгуватої рифленої форми. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Маргаритка"

Печиво здобне пісочно-відсадне виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з додаванням суміші для печива у вигляді квітки, з ароматом пряженого молока. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Фієста"

Печиво здобне пісочно-відсадне виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з додаванням суміші для печива з ароматом пряженого молока, поверхня декорована цукром. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Амерікано"

Печиво цукрове виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з ароматом ванілі. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Амерікано з кунжутом"

Печиво цукрове виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з додаванням кунжуту, має аромат ванілі. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Баварське"

Печиво цукрове виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з додаванням живих зерен, круглої форми, поверхня декорована сумішшю злаків. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Лимонне"

Печиво здобне виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту з ароматом лимону. Має круглу форму. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Ромашка"

Печиво здобне пісочно-відсадне виготовлене з борошна пшеничного вищого сорту у вигляді ромашки. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Боніта"

Печиво здобне пісочно-відсадне з борошна пшеничного вищого сорту у вигляді великої квітки, декороване наповнювачем зі смаком банану. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

НОВИНКА!!! Печиво "Фортуна"

Печиво здобне пісочно-відсадне з борошна пшеничного вищого сорту у вигляді ромашки, дві половинки склеєні повидлом з ароматом малини, поверхня присипана цукровою пудрою. Випускається ваговим, упаковане у гофролоток по 1,0 кг.

 

Печиво "Вівсяночка"

Печиво виготовлене з суміші пшеничного та вівсяного борошна, з ароматом ванілі та кориці. Випускається ваговим, упаковане у гофроящик по 3,5 кг та гофролоток по 2,5 кг.

 

Печиво "Вівсяночка з маком"

Печиво виготовлене з суміші пшеничного та вівсяного борошна, з ароматом ванілі та кориці з додавання маку. Випускається ваговим, упаковане у гофроящик по 3,5 кг та гофролоток по 2,5 кг.

 

Печиво "Вівсяночка з кунжутом"

Печиво виготовлене з суміші пшеничного та вівсяного борошна, з ароматом ванілі та кориці з додавання кунжуту. Випускається ваговим, упаковане у гофроящик по 3,5 кг та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пропонуємо Вам наступний асортимент печива. Всі види продукції, що показані на цій сторінці випускаються підприємством. Фасування продукції вказано стандартне. По бажанню клієнта можливі варіанти.

Картинки продукції можна збільшити (відкриється у новому вікні, в браузері повинна бути включена підтримка JavaScript).

Повернутися  На головну

Головна

Продукція

Прайс

Нагороди

Контакти

Постачальникам

 Оголошення