Пропонуємо Вам наступний асортимент пряників. Всі види продукції, що показані на цій сторінці випускаються підприємством. Фасування продукції вказано стандартне. По бажанню клієнта можливі варіанти.

Картинки продукції можна збільшити (відкриється у новому вікні, в браузері повинна бути включена підтримка JavaScript).

Повернутися  На головну

НОВИНКА!!! Пряники "Ранкові"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням висівок. Мають форму квадрату та аромат груші. 

Поверхня глазурована. Випускаються ваговими в гофроящик по 4 та 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

Пряники "Вівсяний смаколик"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням вівсяного борошна. Мають форму колечка. 

Поверхня глазурована. Випускаються ваговими в гофроящик по 4 та 5,5 кг, та гофролоток по 2,3 кг.

Пряники "Боровички"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту. Мають форму грибочків.  Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

Пряники "Кроха"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням концентрату квасного сусла. Мають форму невеликої палички з зубчиками.  Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

Пряники "Білосніжка"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного вищого сорту з додаванням сухого знежиреного молока. Мають форму палички. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "До чаю"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного вищого та першого сорту з ароматом кориці та апельсину. Мають форму видовженої палички. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Грибочки"

Пряники виготовлені з борошна першого та другого сорту з додаванням концентрату квасного сусла. Мають форму грибочків.  Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Полтавські"

Пряники виготовлені із борошна пшеничного першого сорту з додаванням згущеного молока, мають форму колечка. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Фестивальні"

Пряники виготовлені із борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням концентрату квасного сусла з ароматом какао. Мають форму палички. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по   6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Шкільні"

Пряники виготовлені із борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням меду штучного та натурального. Мають форму палички. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "М'ятні"

Пряники виготовлені із борошна пшеничного першого та другого сорту з ароматом м'яти. Мають круглу форму. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Балу"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого сорту з фруктовим ароматом. Мають овальну форму. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Фаворит"

Пряники виготовлені з борошна першого сорту з додаванням натурального меду та концентрату квасного сусла. Мають форму сердечка. Поверхня глазурована глазур'ю з додавання какао-порошку. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Житні"

Пряники виготовлені із борошна пшеничного першого сорту з додаванням житнього борошна та глофа-екстракту. Мають форму видовженої палички. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофро ящик по 6 кг, та гофро лоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Лакомка"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням паленки. Мають круглу форму із різьбленими кінцями. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Фантазія"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням концентрату квасного сусла. Мають форму великої квітки, з ароматом апельсину та шоколаду. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 5,5 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Смак молочний"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого сорту з додаванням сухого знежиреного молока. Мають форму видовженої палички та аромат пряженого молока. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "До посту"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного вищого та першого сорту з додаванням олії соняшникової. Мають круглу форму. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Сатурн"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням какао-порошку. Мають форму великих колечок. Поверхня глазурована глазур'ю. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,3 кг. ,

 

Пряники "Сатурн молочний"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого сорту зі смаком пряженого молока. Мають форму великих колечок. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,3 кг. ,

 

Пряники "Смакота"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту з додаванням какао-порошку та ароматом "сухих духів". Мають форму видовженої палички. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, або гофролоток по 2,6 кг.

 

Пряники "Сніжинка"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного першого та другого сорту. Мають форму сніжинки. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 5,5 кг, або гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Спокуса"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного вищого та першого сорту з додаванням сухого знежиреного молока. Мають форму сердечка. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Краплинка"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного вищого та першого сорту з ароматом карамелі. Мають круглу форму. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, та гофролоток по 2,5 кг.

 

Пряники "Орбіта кокос"

Пряники виготовлені з борошна пшеничного вищого та першого сорту з додаванням сухого знежиреного молока. Мають форму невеликих колечок та аромат кокосових вершків. Поверхня глазурована. Випускаються ваговими, та фасованими в гофроящик по 6 кг, або гофролоток по 2,5 кг.